نقشه سایت | ناحیه کاربری | کاربر عزیز خوش آمدید! ( ثبت نام کنید یا وارد سیستم شوید. )
خانه | ویژگی ها | پرداخت الکترونیک | قیمت و خرید | نمایندگی | مدل پیش پرداخت | قالب های اختصاصی  | پشتیبانی |  ارتباط با ما
سبد خرید شما خالی است!
0 1 2
پرسش ها متداول
هزینه راه اندازی که در زمان عودت وجه کسر می شود چیست؟ و به چه میزان است ؟ آیا نیاز است که سرور یا هاستینگ تهیه کنم؟
این مبلغ شامل هزینه ثبت دامنه (در صورتی که دامنه شما نزد ما ثبت شده باشد) و شماره اختصاصی پیام کوتاه می باشد که البته هر دو مورد پس از لغو برای شما قابل استفاده خواهد بود. خیـــــــــــــر، خدمات کارت فا شامل هاستینگ ابر پایه (Cloud-Hosting) برای هر وب سایت بدون هیچ هزینه اضافی می باشد. نیاز نیست نگران سرور، نرم افزار، پایگاه داده و یا امنیت باشید.
   
آیا می توانم نسخه انتخابی خودم را ارتقاء یا کاهش دهم؟ آیا مجبورم بین وب سایت و فروشگاه الکترونیک یکی را انتخاب کنم؟
بلـــــــــــــی، شما می توانید در هر زمان نسبت به ارتقاء، کاهش یا حذف نسخه خود اقدام کنید. برای این منظور کارمزدی نمی خواهد پرداخت کنید. فقط تفاوت پلن را پرداخت یا دریافت می کنید. خیـــــــــــــر، هر دو را خواهید داشت! تمام نسخه های کارت فا دارای یک سیستم مدیریت محتوای قوی، فرم سازی جامع، پنل ارسال و دریافت پیام کوتاه (انبوه و تکی) و نیز یک شماره اختصصای پیام کوتاه خواهد بود.
   
آیا می توانم از دامنه ای که قبلا ثبت کرده ام استفاده کنم؟ چگونه می توانم از پنل ارسال پیام کوتاه استفاده کنم؟
بلـــــــــــــی، کافی است Name Server ها یا همان NSهای دامنه خود را به ns3.sooren.co و ns4.sooren.co تغییر دهید. کافی است فرم مربوطه را دریافت کنید و پس از پر کردن آن به انضمام تصویر پشت و روی کارت ملی/پروانه کسب/ مجوز فعالیت و یا ثبت شرکت به آدرس ما پست کنید و یا تصویر آن را از طریق فرم ارسال مدارک جهت فعال سازی اشتراک SMS به کارت فا تحویل دهید.
   
آیا کارت فا قالب های آماده هم دارد؟ آیا نیاز است یک طراح استخدام کنم؟
بلـــــــــــــی، بیش از شش قالب بومی بسیار زیبا به صورت رایگان در سرویس های کارت فا قرار داده شده است. خیـــــــــــــر، همه چیز را به عهده کارت فا بگذارید با کمترین هزینه قالب شما طراحی و اجرا خواهد شد. هیچ کس مانند تیم طراحی کارت فا به ظرایف کارت فا مسلط نیست و از امکانات بالقوه آن اطلاع ندارد.
   
چگونه قالب مخصوص خود را سفارش دهم؟ تفاوت طرح اختصاصی و طرح عمومی چیست؟
شرایط استفاده از قالب های اختصاصی را بررسی کنید و طرح خود را انتخاب کنید (طرح اختصاصی - طرح عمومی). مشاوران ما با شما تماس می گیرند و با چند دقیقه مصاحبه تلفنی فرآیند طراحی شروع می شود. در طرح عمومی پس از اتمام فرآیند طراحی و استقرار آن در سرویس شما کارت فا می تواند آنرا به معرض نمایش گذاشته و اقدام به فروش مجدد آن کند اما در طرح اختصاصی اینگونه نیست و کارت فا حق ارائه مجدد آنرا از خود سلب می کند.
   
 
میزبانی نرم افزار به عنوان یک خدمت در برابر میزبانی شخصی  
کارت فا یک محصول SaaS یا همان Software as a Service (نرم افزار به عنوان یک سرویس) است، به این معنی که شما مجبور نیستید آنرا دریافت و روی سرور خود نصب کنید. مدل SaaS به سرعت در حال رشد و فراگیر شدن می باشد چرا که طراحان وب، مدیران وب سایت ها  و فروشگاه های مجازی هر روز به میزان تاثیر این مدل درصرفه جوئی در وقت و هزینه بیشتر پی می برند.
 
نرم افزار به عنوان سرویس   خودتان سرویس هاستینگ را تهیه کنید 
سرویس هاستینگ رایگان دریافت کنید.
 
خودتان هاستینگ  اجاره کنید و هزینه آن را بدهید.
می توانید درعرض 60 دقیقه از وب سایت خود بهره برداری کنید.
 
نرم افزار خود را دریافت کنید، آپلود کنید، نصب کنید، پیکر بندی کنید.
از به روز رسانی های نا محسوس ما لذت ببرید. 
 
تمامی نسخه های به روز رسانی خود دریافت و نصب کنید.
خیالتان راحت باشد که داده هایتان امن است و با دقت پشتیبان گیری می شود. 
 
خود وظیفه برقراری امنیت و پشتیبان گیری را به عهده بگیرید.
همه موارد بالا برای هر وب سایت به صورت انفرادی صورت می گیرد.
 
همه موارد بالا را برای هر وب سایت به صورت انفرادی انجام دهید.
 
این صفحه مورد علاقه من است ! معرفی این صفحه به دوستان

  

جدیدترین ها در کارت فا
 
این وب سایت توسط پورتال کارت فا طراحی شده است